Xhamaikakodin postar Query
XhamaikaClarendonMay Pen: JMDCN17
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

May Pen, Clarendon: JMDCN17

JMDCN17

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :May Pen, Clarendon
Qytet :May Pen
Rajon 1 :Clarendon
Vend :Xhamaika
Kodi Postar :JMDCN17

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :JM-13
gjerësi :17.96667
gjatësi :-77.23333
Zona Koha :America/Jamaica
Koha Koordinuar Universal :UTC-5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

May Pen, Clarendon është e vendosur në Xhamaika.Kodi i saj është zip JMDCN17.

Të tjerët u kërkohet në
May Pen, Clarendon,JMDCN17 ©2014 kodin postar Query